MENU

Yang Di Pertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Zaid Bin Ahmad,. AMK,. BCK Yang Di Pertua 04-7596077 04-7596709 ydp@mdpendang.gov.my
Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En.Hasbullah Bin Abd Hadi,. BCK Setiausaha 04-7596077 su@mdpendang.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Zahimi Bin Harun Pegawai Tadbir 04-7596077 zahimi@mdpendang.gov.my
Bahagian Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Bismayazar Binti Yussof Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 04-7596709 bisma@mdpendang.gov.my
Rohaya Binti Omar Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 04-7596709 rohaya@mdpendang.gov.my
Darusalam Bin Kamis Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 04-7596709 salam@mdpendang.gov.my
Norhidayah Binti Md Desa Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 604-7596077 norhidayah@mdpendang.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Wan Armaedah Binti Wan Ikram Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 04-7596709 armaedah@mdpendang.gov.my
Saidatunor Shaniza Binti Md Desa Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 04-7596709 shaniza@mdpendang.gov.my
Siti Mariam Binti Ariffin Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 04-7596709 mariam@mdpendang.gov.my