MENU

Yang Di Pertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Syed Khairol Anuar Bin Syed Abidin, AMK., BCK., ASK. Yang Di Pertua 04-7596077 - 214 04-7596709 ydp@mdpendang.gov.my
Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Zulfatul Husna bt. Zakaria, BCK. Setiausaha 04-7596077 - 213 04-7596709 su@mdpendang.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohamad Zahimi Bin Harun Pegawai Tadbir 04-7596077 - 212 04-7596709 zahimi@mdpendang.gov.my
Bahagian Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zuriana Binti Hashim Pembantu Tadbir P/O 04-7596077 ( ext - 221 ) zuriana@mdpendang.gov.my
Darusalam Bin Kamis Pembantu Tadbir P/O 04-7596077 - 205 04-7596709 darusalam@mdpendang.gov.my
Norhidayah Binti Md Desa Pembantu Tadbir P/O 04-7596077 - 205 norhidayah@mdpendang.gov.my
Muhammad Azrai Bin Ahmad Hajazi Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 - 204 04-7596079 azrai@mdpendang.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Radzie Iszuan Bin Jamadi Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 - 211 radzie@mdpendang.gov.my
Saidatunor Shaniza Binti Md Desa Pembantu Tadbir P/O 04-7596077 - 206 04-7596709 shaniza@mdpendang.gov.my
Siti Mariam Binti Ariffin Pembantu Tadbir P/O 04-7596077 - 206 04-7596709 mariam@mdpendang.gov.my